Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

bademlikapak

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Dündar ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Bilgin ve Aytaç Koçaroğlu, üyelerimizden S.S. Bademli Fidancılık Tarımsal Kalk. Kooperatifi ve Bayındır Çiçekçiler Kooperatifini ziyaret etti.

Kooperatif Başkanı Mehmet Selçuk Bilgi, bünyelerinde ki tüm faaliyetler, özellikle süs bitkileri ve meyve fidan üretiminde geldikleri noktada üyelerin planlı ve kalite standartlarına uygun üretimlerini, ihracat ve iç pazardaki satışları hakkında bilgi verdi.

 

Başkan Dündar, üretimde gelinen noktada ülkemiz ekonomisine sağlanan katkılarından, özellikle ihracatta ki başarılarından dolayı duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi.

BAYÇİKOOP’ TA ZİYARET EDİLDİ..

Kooperatif Başkanı Ersoy Sümerkan, bünyelerinde ki tüm faaliyetler, özellikle süs bitkisi alanında ki ıslah çalışmalarında gelinen nokta ve yeni geliştirilen ürünler hakkında bilgi verdi.

Başkan Dündar, süs bitkisi sektöründe ülkemizdeki ıslah çalışmalarının ilerlemesini, dünyadaki gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de ıslah çalışmalarında yapılacak yatırımların özel sektör eliyle olması gerektiğini vurguladı. 
Islah çalışmalarında ki yeni ürünlerin piyasada talep gören ürünlerden oluşmasını böylelikle ıslah çalışmalarında ki sürdürülebilirliğin oluşmasını ve ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti.