Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

edremitkapak

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Dündar ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Bilgin, üyelerimizden S.S. Edremit Merkez İlçesi Akçay Bel. Ve Bostancı Köyü Tar. Kalk. Koop, Güner Çiçekçilik Fidancılık ve Çağatay Çiçekçiliği ziyaret etti.

Yapılan ziyarette, Edremit İlçesinde yapımı devam OSB ile ilgili karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Sektörde, kamu kurumlarının alımları durma noktasına kadar getirmesi, konut satışlarında son bir yıldır yaşanan yavaşlama ve bu bağlamda oluşan durgunluğun getirmiş olduğu ekonomik zorluklar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

 Başkan Dündar, kurulacak OSB de ki yapılacak yatırımlarda ve üretilecek bitkilerde, Queen Tarım’ın yapmış olduğu başarılı ve ihracat yönlü çalışmalarının model alınmasının bölgede ki üreticilere oldukça faydalı olacağını dile getirdi.

Yönetim Kurulumuz adına Başkan Dündar, üretimde gelinen noktada iç piyasada ki daralmaların getirdiği zorluklar, üretim yapacağımız ürünlerde ki planlı üretim, yapacağımız yatırımların öncelikli ihracat pazarlarına yapacağımız bitkilerde ki kalite standartlarının satış yönü düşünülerek olması gerekliliğini ifade etti.