Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

Sektörümüzün kümelenme çalışmaları 17 Ekim 2017’de Antalya’da yapılan bilgilendirme ve değerlendirme toplantısıyla devam ediyor.

 

Antalya Latanya Otelde yapılan toplantıya Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden Sevcan Ünal ve Başak Calayer, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansından İffet Gözde Bozdoğan ve Çağatay Karaca, Antalya Ticaret ve Sanayi Odasından Hüseyin Eroğlu ve Hasan Ünal, Antalya Peyzaj Mimarları Odası Başkanı Keziban Arıcan ve Üyelerimiz katılım sağladı.

Prof. Dr. Ziya Burhanettin Güvenç’in önderliğinde sürdürdüğümüz sektör kümelenme çalışmalarının kapsamında katılımcılara projenin  amacı, yöntemi, hedefleri konusunda Hocamız tarafından bilgi verildi. Yapılan açıklamalar sonrası katılımcılar proje ile ilgili duydukları heyecanı ve hayata geçirilmesi durumunda sektörde daha ilerilere gideceklerini ifade ettiler.

Toplantıda ayrıca katılımcılara SÜSBİR Satış Portalı’nın tanıtımı da yapıldı. Portalda her geçen gün aktif üye sayısının artış gösterdiğini, portalın kullanımının İl Belediyelerine açıldığını ve bunun yanında İlçe Belediyelerle de iletişimimizin sürdüğünün bilgisi verildi.

SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar yaptığı açılış konuşmasında bu projede de daha önceki çalışmalarımızda olduğu gibi sektörle, kurum ve kuruluşlarla beraber olmaya devam edeceğiz dedi. Toplantıya zaman ayırıp katılım sağlayan kurum ve kuruluşlara ve üyelerimize de teşekkür etti.

Toplantı sonrası Antalya’da anket çalışmalarına başlanıldı.

kumelenme calismalari antalyada devam ediyor 7