Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

Sayın Üyemiz, 


2019-2020 Eğitim-öğretim yılının başından beri, SÜSBİR olarak Sektörümüze önemli katkılar vermiş, SÜSBİR’in kuruluşundan bu yana faaliyetlerinde desteklerini sunmuş meslek büyüğümüz Riccardo Disperati’nin adını yaşatmak ve sektörümüze emek verecek başarılı ve maddi imkânları yetersiz öğrencilere burs vermekteyiz.

  
Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı ve Bahçe bitkileri bölümlerinde okuyan not ortalaması 3 ve üzeri olan, maddi imkânları yetersiz 5 öğrencimiz, liselerin peyzaj ve süs bitkileri bölümlerinde eğitim gören ve not ortalamaları 70 ve üzeri olan maddi imkânları yetersiz 6 öğrencimiz bu burstan yararlanmaktadır.

Sektörümüze emek verecek, sektörün nitelikli eleman ihtiyacına cevap verecek, başarılı öğrencileri desteklemek adına başlattığımız burs ödemelerini, burs alan öğrencilerimizin mezuniyetine kadar devam ettirmek niyetindeyiz.

Siz değerli üyelerimizin gönüllülük esasıyla yapacağınız katkılar sayesinde öğrencilerimizin eğitim hayatına el birliği ile destek vermiş olacağız. Katkı sağlamak isteyen üyelerimiz için burs hesabımızın bilgileri aşağıda sunulmuştur.

Saygılarımızla.

SÜSBİR RICCARDO DISPERATI EĞİTİM BURSU HESABI
Ziraat Bankası - Mithatpaşa/Ankara Şubesi
HESAP NO: 1262-84169882-5002
IBAN:TR 1100 0100 1262 8416 9882 5002