Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

turkish  english

ahmetdundar  Yönetim Kurulu Başkanı  Ahmet DÜNDAR

     1969 Ortaköy (Aksaray) doğdu. ilk ve orta öğrenimini Kırşehirde tamamladı. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü'nden 1990 yılında mezun oldu.1992 yılında Yalova'da Gardenia Çiçekçilik Fidancılık İşletmesi'nde Ziraat Mühendisi olarak işe başladı.1994 yılında Koru Beldesinde %50 ortaklıkla Yeşil Süs Bitkileri'ni kurup, 2 yıl boyunca bu işletmede çalıştı. 1996 yılında Tavşanlı'da başlayıp, daha sonra Altınova ve Subaşında devam eden Dündar Mevsimlik Süs Bitkileri'yle, 20 yıldır Süs Bitkileri Söktöründe üreticiliğe devam eden Ahmet DÜNDAR, 2000-2001 yıllarında Saksılı Süs Bitkileri Ürt.Derneği'nde (SASBÜD) Yönetim Kurulu Üyeliği, 2004 yılında kurulan Yalova Süs Bitkileri Üreticileri Birliği'nde (YASBİR) 2 dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, bir dönem'de Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Dündar, evli ve iki çocuk babasıdır.  

 

 

 

  

savas akcan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Savaş AKCAN

    1972 yılında Ordu'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ordu'da bitirdikten sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümüne girdi. 1992 yılında mezun olduktan sonra 2,5 yıl İstanbul Tohumculuk firmasında çalışarak, 1995 yılında Natural Peyzaj inşaat Ltd.Şti. kurdu. 2005 yılında Natural Zemin Taah. Ltd Şti. Kuran Savaş AKCAN halen bu iki firmanın Genel Müdürlüğü, TÜRKTOB Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir. SÜSBİR kurucu üyesi, bir dönem Süsbir Yönetim Kurulu Saymanlığı, son dönem SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkan Yrd. görevlerini yürütmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

mustafacoban Yönetim Kurulu Saymanı Mustafa ÇOBAN

   1960 Trabzon doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra 1986'da Orman Bakanlığı'nda memuriyete başlamıştır. 2000 yılında istifa ederek İzmir Ödemiş'te Çobanoğlu Çiçekçiliği kurmuş, Dış Mekan Süs Bitkisi üretimine başlamıştır. 2001 yılında Ödemiş PARKDER kurucusu olan Çoban, bir dönem Dernek Başkanlığı, bir dönem SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyeliği, bir dönem Türktob Denetleme Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

 

abdullahokul Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah OKUL

   1975 Istanbul doğumlu Abdullah Okul ortaokul mezunu olup, evli ve dört çocuk babasıdır.1950 yılında süs bitkiciliği üretimine başlayan dedesini örnek alan Okul, sektöre girerek; 2012-2014 SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2012-2015 Yalova Garden Yönetim Kurulu Başkanlığı, 2009-2016 Saksılı Süs Bitkileri Ürt.Der.Başkanlığı yaptı Abdullah Okul halen Yalova Ticaret Odası Meclis üyeliği; SASBÜD Yönetim Kurulu Üyeliği, Yalova Çiçekçilik OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekilliği, Yalova Çiçekçilik OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve 2004 yılından beri Gaye Süs Bitkileri Üretim İnş.San.Tic.Ltd. Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 bunyamin durukanYönetim Kurulu Üyesi Bünyamin DURUKAN

  1971 Niğde doğumlu Bünyamin Durukan, Ziraat Mühendisi olup evli ve bir çocuk babasıdır. 1993 yılında mesleğe başlayan Bünyamin Durukan 13 yıldan beri İstanbul Botanik firma ortağıdır.

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ
 Hacı Murat CİHAN  Mustafa ATICI         
 Mehmet ÇIPLAKLI  Yakup GÖNCÜOĞLU

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Asıl Üyeler Yedek Üyeler                      
Savaş BAYRAKTAR        Ali EDİZASLAN
Şükrü DİNÇ  Remzi DEMİR
Fırat DERSİMLİ     Kaan SANIBELLİ

DENETİM KURULU ÜYELERİ
Asıl Üyeler                            Yedek Üyeler                             
Teoman AKÇALI           Bilal Tarık DEDE
Emre OKUL  Metin ARHIN
Mehmet ÇEPKAN  Ahmet Fatih ÇİÇEK

 ÜST BİRLİK GENEL KURUL TEMSİLCİLİĞİ
 Asıl Üyeler                 Yedek Üyeler              
 Savaş AKCAN
 Selahattin ALTUN  Mustafa Kemal YETİM
 Ahmet DÜNDAR  Kadir GÜMÜŞ
 Mustafa ATICI  Kemal BAYOĞLU
 Mustafa ÇOBAN  Mustafa BİLGİN
 Abdullah OKUL  Hamit EKİCİ
 Bünyamin DURUKAN  Ahmet ŞEKER
 Yakup GÖNCÜOĞLU  Eda Efsun GÖKDUMAN
 Hacı Murat CİHAN   Ahmet ÖZDEMİR
 Mehmet ÇIPLAKLI  Geo UYGAN

HAKEM KURULU ÜYELERİ
Asıl Üyeler Yedek Üyeler                
 Umut SAKARYA
 Adil KÖSE  Hüseyin CABBAR